Knowledgebaze LMS White Paper


${post.fImageName}

Knowledgebaze LMS
(Eğitim Yönetim Sistemi)

 

Bir Bakışta Global e-Öğrenme

e-Öğrenme Pazarı dünya genelinde 2015 yılında 107 milyar dolar büyüklüğüne ulaştı. Tüm dünyada kişisel-öğrenme pazarı 2010 yılında 32.1 milyar dolar iken, 5 yıl içerisinde yüzde 9.2 büyüme ile 2015 yılında 49.9 milyar dolara ulaştı.

 

s1.png

 

Eğitim Yönetim Sistemi (LMS – Learning Management System)

Dünya çapında eğitim yönetim sistemi pazarına bakıldığında; 2013 yılında 2.55 Milyar USD olduğu, yıllık büyümenin %25,2 olduğu görülmektedir. 2018 yılında 7 Milyar USD değere sahip olunması beklenen LMS pazarında Kuzey Amerika pazarın önemli payına sahip olarak gözlemlenmektedir.

s2.png

 

Eğitim Yönetim Sistemi (LMS – Learning Management System)

Eğitim Yönetim Sistemi, eğitim alıcıları ile eğitimi sunan, takip eden, sonuçlarını raporlayan, sonuçlara göre sunulacak eğitim materyalleri ve yöntemlerini revize etmeyi öngören tarafları biraraya getiren sistemdir. Kurumlarda, akademik kurumlarda özellikle tercih edilen ve hem yüz-yüze, hem de e-öğrenme ihtiyaç, talep ve sonuçlarını tek noktadan yönetmeyi sağlayan Eğitim Yönetim Sistemleri önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Kurumların İnsan Kaynakları Sistemleri (HR Systems) ile entegre çalışabilen eğitim yönetim sistemleri, kurumlara insan kaynağındaki hareketlere eş zamanlı olarak yanıt verebilme olanağı da sağlamaktadır. Bu şekilde, kurum çalışanlarına yönelik Yetenek Yönetimi süreçleri sağlıklı işletilebilmekte, Kişisel Kariyer Yolu takip edilebilmektedir. Yüz-yüze eğitimde olduğu kadar; ters-yüz edilmiş eğitim modelinde, e-öğrenme modelinde, karma eğitim modelinde çalışmak mümkün olabilmektedir.

 

Knowledgebaze LMS Ne’ler Sunar ?

  • Knowledgebaze Öğrenme Deneyim Platformu,
  • Klasik Eğitim Yönetim Sistemi (LMS)
  • Yüz Yüze Eğitim Yönetimi
  • Mobil Eğitim
  • Performans Yönetimi
  • İşe Alım Çözümleri
  • Sosyal Öğrenme
  • Interactive Video Platformu
  • İçerik Üretme Araçları
  • Bulut Servisleri gibi teknolojiler ile genişleten, Modüler, Esnek ve Özelleştirilebilen Yeni Nesil Eğitim Yönetim Platformu sunar.


Tek noktadan İş Ortaklarınıza, Bayilerinize, Müşterilerinize ve Çalışanlarınıza benzersiz bir öğrenme deneyimi yaşatır.

 

“Eğitim içeriğinizi, kurumunuzun ihtiyaçlarına göre belirleyip, eğitim materyallerinizi KnowledgeBaze’in pratik One Click Content özelliği sayesinde kolayca hazırlayın..”

 

 

 

 

Knowledgebaze LMS Modülleri

 

 
s3.png

KB - Conference

Online konferans sınıfları oluşturabilir, kamera ve ses sistemi ile kullanıcılarınızla uzaktan bağlantı kurabilirsiniz. KnowledgeBaze ekibi tarafından geliştirilen KB – Conference, dosya paylaşım özelliği de olan benzersiz bir modüldür.


s4.jpg

KB - Portal

KB – Portal modülü yöneticiler, kullanıcılar ve eğitmenler için tasarlanmış özel üye giriş sistemidir. KnowledgeBaze sahip olduğu bu modül ile sadece kurumunuzun özelliklerini ve kurum kültürünüzü yansıtmakla kalmaz, aynı zamanda da kişiye özel bir eğitim platformu sunar. Hem kurum yöneticilerinizin hem eğitmenlerinizin hem de kullanıcılarınızın sisteme kolayca ulaşmasını sağlar.


s5.png

 

 

KB - Tube

Video derslerinizi, KnowledgeBaze’e entegre KB - Tube üzerine kolayca ekleyin. KB - Tube’ün geliştirilmiş streaming teknolojisi sayesinde modüldeki tüm videolarınız her cihazda mükemmel bir performans ile çalışır.

 


s6.png

KB - Mobile

Siz neredeyseniz eğitimleriniz orada! KB - Mobile modülü ile mekan sınırlaması olmadan internet bağlantısı olan her akıllı telefondan ya da tabletten eğitimlerinizi kolayca alın, eğitim sisteminizi kolayca yönetin.


s7.png
 

KB – Exam

Çeşitli soru ve sınav tiplerini harmanlayarak en iyi ölçme ve değerlendirme performansını yakalayın. KB – Exam modülü ile sınavlarınızın özelliklerini siz seçin, kullanıcılarınızı kendi kriterlerinize göre değerlendirin.

 

 
s8.png
 

COURSEPECTIVE

Eğitim içeriğinizi, kurumunuzun ihtiyaçlarına göre belirleyip, eğitim materyallerinizi Coursepective’in pratik drag & drop özelliği sayesinde kolayca hazırlayın.

 

 

 
s9.png
 

KB – INTERACTIVE

Video eğitimlerinizi siz düzenlemek ister misiniz? KB – Interactive modülü ile kullanıcılarınızın severek alacağı eğitimler oluşturabilirsiniz. Video eğitimlerinizi soru ve yönlendirmelerle zenginleştirebilir veya yepyeni kurgular yaratabilirsiniz. İnteraktif videolar ile oyunlaştırılmış içerikler oluşturmak ve eğitimlerinizi baştan yaratmak çok kolay.

   
   

 

Gobito Hakkında

Gobito, bilgi teknolojileri alanında son derece uzmanlaşmış ve sektöre kendini adamış bilişim uzmanlarından oluşmuştur. Geniş bir yelpazede satışa hazır ve anahtar-teslim projeler, araştırma&geliştirme projeleri, yazılım çözümleri ve web uygulaması ürünleri, e-öğrenme platformları, e- öğrenme içerik oluşturma platformları, video streaming portalları, güvenlik, ağ gözetimi ve yönetim servisleri, dijital arşivleme platformları ve daha nicesini sunuyoruz. Gobito Enterprise Solutions'un en önemli felsefesi pürüzsüzce problemlerin üstesinden gelmek ve süratle müşterilerimizin en kolay şekilde faydasızlıktan verimliliğe olan dönüşümünde amacına ulaşmaktır. Yetenekli analistlerimiz ve Gobito ailesinin bilişim uzmanları karakteristik ihtiyaçlarınız için karakteristik çözümler sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.gobito.com, www.streamx.io, www.akademi.net adreslerimizi ziyaret ediniz.

 

Gobito Lokasyonları

Türkiye

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark

Eski Londra Asfaltı Caddesi D2 Blok No:10

Kat:1 Esenler/ Istanbul
T : (+90) 212 483 74 81
F : (+90) 212 263 45 80

Avrupa

Daresbury Science And Innovation Campus
Keckwick Lane Daresbury, Cheshire. WA4 4FS
T : (+44) 01925 607344
F : (+44) 01925 607349Contact Gobito Technologies

Please contact us to discuss how we can help you Succeed With Gobito Technologies.

Contact Us
Top