Video Teknolojileri
Video Teknolojileri

Streamx.io Platformu , Video Yayınlama , Video barındırma , Sürükle&Birak araçlar ile etkileşimli videolar oluşturma , video kişiselleştirme , düzenleme , hikayeleştirme , Video Portal , kurumsal TV , gelişmiş analytics gibi bir çok aracı tek noktadan yönetmenizi sağlayarak , yepyeni bir video deneyimi yaşatmanıza olanak sunar.

Detaylı Bilgi

Eğitim Teknolojileri
Eğitim Teknolojileri

Kurum içi oryantasyondan mesleki gelişime, kurumsal eğitimden performans yönetimine ve bilgi paylaşımına kadar birçok alanda kurumların eğitim yönetim süreçleri için özgün çözümler geliştiriyoruz

Detaylı Bilgi

Sunum Teknolojileri
Sunum Teknolojileri

Powerpoint sunumlarınızı Wowslides platformu ile interaktif şova dönüştürün. Yüklediğiniz Powerpoint sunum dosyalarını tüm içerikleriyle (animasyonlar, geçişler, font,triger  video vs.) yüzde 99 benzerlikle HTML5-mobil uyumlu web içeriği haline dönüştürebilirsiniz

Detaylı Bilgi

Gobito Teknolojileri ile iletişime geçin

www.gobito.com adresini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİME GEÇİN

Streamx Hybrid CDN

Streamx Hybrid CDN Platformu, video izlerken local internet bant genişliği kullanımınızı optimize ederek, düşük kaynak kullanımı ile en yüksek performansı sağlar.

Streamx Interactive Video

Videolarınızı sürükle bırak araçlarla interaktif hale getirin, kullanıcılarınızı katılımcılara dönüştürün.

Haber Bülteni Üyeliği

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında en yeni haberleri almak için bültenimize abone olun.
 

 

Top