Gobito Hakkında

Araştırma & Geliştirme Faliyetlerimizle Endüstride Öncü Ürünler Üretmeye Devam Ediyoruz

Hem kurumlar hem son kullanıcılara yönelik yenilikçi yazılım çözümleri geliştirmek amacıyla kurulduğumuz 2008 yılından bu yana teknolojik altyapı ve danışmanlık hizmetlerimizi İstanbul ve Londra’daki ofislerimizde sunmaya devam ediyoruz.

Gobito olarak; video, eğitim, sunum ve güvenlik teknolojileri alanlarındaki uzmanlıklarımızı başarılı projelere dönüştürebilmek için müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve onlara uygun, anahtar teslim çözümler üretiyoruz.

Özellikle İnsan Kaynakları, CRM, Kurumsal İletişim ve Pazarlama departmanlarının ihtiyacı olan çözümleri sunarken son kullanıcıların da hayatını kolaylaştıracak ürünleri ve projeleri hayata geçirmeye odaklanıyoruz.

Bilişim teknolojileri alanında deneyimli mühendis kadromuz ile çalışmalarımızı sürdürürken, sunduğumuz hizmetlerde özellikle inovatif yaklaşıma, verimliliğe ve müşterimizin başarısına odaklanıyoruz.  

Türkiye ve İngiltere’de AR-GE ve İnovasyon ofislerine sahip olmanın verdiği güçle, yarattığımız markaları ve ürünleri yenilikçi bakış açısı ile sürekli geliştirerek, kurumların ve bireylerin hayatını kolaylaştıracak kalıcı, sürdürülebilir, yetkin çözümler sunan, alanında lider kurumlar arasında yer almak.

 

IT endüstrisinde kapsamlı deneyimlere sahip ve yaratıcı bir ekiple çalışan Gobito Kurumsal Çözümler; etkili, kullanıcı dostu, güvenli ve ileri teknoloji ürünü çözümler sunmayı hedefler.

 
 

Markalarımız

İletişim

Gobito Teknolojilerini kullanarak benzersiz ürün ve servisler geliştirmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

BİZE ULAŞIN
Top