Demo Talebinde Bulunun !

Demo talep formunu doldurarak bize ulaşın, size en kısa sürede dönüş yaparak ürünlerimizi en iyi şekilde inceleme fırsatı verelim.

 

Demo Talep Formu


İş Ortaklarımız ve Biz : Birlikte Daha Güçlüyüz

Basit, karlı ve esnek iş ortaklığı programımız demo yapması , satışı ve yönetilmesi kolay çözümler sunarak işinizi büyütmenize yardımcı olacaktır.

İş Ortaklığı Başvurusu
Video Teknolojileri
Video Teknolojileri

Streamx.io Platformu , Video Yayınlama , Video barındırma , Sürükle&Birak araçlar ile etkileşimli videolar oluşturma , video kişiselleştirme , düzenleme , hikayeleştirme , Video Portal , kurumsal TV , gelişmiş analytics gibi bir çok aracı tek noktadan yönetmenizi sağlayarak , yepyeni bir video deneyimi yaşatmanıza olanak sunar.

Detaylı Bilgi

Eğitim Teknolojileri
Eğitim Teknolojileri

Kurum içi oryantasyondan mesleki gelişime, kurumsal eğitimden performans yönetimine ve bilgi paylaşımına kadar birçok alanda kurumların eğitim yönetim süreçleri için özgün çözümler geliştiriyoruz

Detaylı Bilgi

Sunum Teknolojileri
Sunum Teknolojileri

Powerpoint sunumlarınızı Wowslides platformu ile interaktif şova dönüştürün. Yüklediğiniz Powerpoint sunum dosyalarını tüm içerikleriyle (animasyonlar, geçişler, font,triger  video vs.) yüzde 99 benzerlikle HTML5-mobil uyumlu web içeriği haline dönüştürebilirsiniz

Detaylı Bilgi

Haber Bülteni Üyeliği

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında en yeni haberleri almak için bültenimize abone olun.
 

 

İletişim

Gobito Teknolojilerini kullanarak benzersiz ürün ve servisler geliştirmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

BİZE ULAŞIN
Top