İş Ortaklarımız ve Biz : Birlikte Daha Güçlüyüz

Basit, karlı ve esnek iş ortaklığı programımız demo yapması , satışı ve yönetilmesi kolay çözümler sunarak işinizi büyütmenize yardımcı olacaktır.
Benzersiz müşteri desteği ve memnuniyetini sunabilmeniz için , iş ortaklığı ekibimiz her zaman yanınızda.
Rekabetçi fiyat politikamız ve güçlü teknolojik altyapımız ile iş ortaklarımızla birlikte büyümeye devam ediyoruz.


Daha Fazla Bilgi

İş Ortağımız Olun

Basit, karlı ve esnek iş ortaklığı programımız demo yapması ,  satışı ve yönetilmesi kolay çözümler sunarak işinizi büyütmenize yardımcı olur.

Partner Portal Login

İş Ortaklığı Programı bilgilerine, gerekli pazarlama materyallerine, sertifikasyon ihtiyaçlarına, destek materyallerine ve daha fazlasına erişmek için İş Ortaklığı Portaline giriş yapın.


Video Teknolojileri
Video Teknolojileri

Streamx.io Platformu , Video Yayınlama , Video barındırma , Sürükle&Birak araçlar ile etkileşimli videolar oluşturma , video kişiselleştirme , düzenleme , hikayeleştirme , Video Portal , kurumsal TV , gelişmiş analytics gibi bir çok aracı tek noktadan yönetmenizi sağlayarak , yepyeni bir video deneyimi yaşatmanıza olanak sunar.

Detaylı Bilgi

Eğitim Teknolojileri
Eğitim Teknolojileri

Kurum içi oryantasyondan mesleki gelişime, kurumsal eğitimden performans yönetimine ve bilgi paylaşımına kadar birçok alanda kurumların eğitim yönetim süreçleri için özgün çözümler geliştiriyoruz

Detaylı Bilgi

Sunum Teknolojileri
Sunum Teknolojileri

Powerpoint sunumlarınızı Wowslides platformu ile interaktif şova dönüştürün. Yüklediğiniz Powerpoint sunum dosyalarını tüm içerikleriyle (animasyonlar, geçişler, font,triger  video vs.) yüzde 99 benzerlikle HTML5-mobil uyumlu web içeriği haline dönüştürebilirsiniz

Detaylı Bilgi

Top