GoNews created by Gobito Enterprise Solutions

GOBİTO ÜRÜN AİLESİ

GONEWS KÖŞESİ

NELER VAR

» Gobito
» Streamx, Video Çözüm Ailesi
» Gobito Partner Network
» Bir Ayağımız Londra'da

ARAMIZA YENİ KATILANLAR

» Kahve Dünyası

ÖDÜLLERİ TOPLADIK DA GELDİK

» GOBITO 2017 The Stevie Awards for Great Employers’ ta "HR Technology Solution Provider of The Year " Kategorisinde Bronz Ödül Sahibi Oldu
 
Hem kurumlar hem son kullanıcılara yönelik yenilikçi yazılım çözümleri geliştirmek amacıyla kurulduğumuz 2008 yılından bu yana teknolojik altyapı ve danışmanlık hizmetleri ile video, eğitim, sunum ve içerik üretim teknolojileri ile global ölçekte hizmet sunmaktayız. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz ürün ailemiz ile video, eğitim, sunum ve içerik üretim teknolojileri alanında ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan yönetip yönlendirmenin ayrıcalıklı dünyasının kapılarını açıyoruz.
 
#ShapingFutureTechnologies
 

STREAMX: VİDEO ÇÖZÜM AİLESİ

 
İnteraktif video üretim platformu olan Streamx ile halen dijital öğrenme materyallerinin en etkililerinden olan videonun, etkileşimli hale getirilmesiyle daha eğitsel daha kalıcı ve öğreneni dahil eden bir öğrenme ortamı oluşturmuş oluyorsunuz. Web tabanlı olup, kurulum gerektirmeyen bu online editörlerde sürükle bırakla etkileşimli video üretmek oldukça kolaydır. Hatta temel office programlarını orta derece bilmek yeterlidir diyebilirim.
Mehmet Akhoroz
Direktör / BUZEB Bahçeşehir Üniversitesi Uzaktan Eğitim Birimi
 
 
Streamx; kurum ve bireylerin video teknolojileri ile ilgili tüm ihtiyaçlarını tek noktadan çözmeye odaklanmış bir çözüm ailesidir. Video tabanlı tüm projelerinizde uçtan uca çözüm sağlayan bir platform olarak tasarlanmıştır. Video yayınlama , video barındırma , sürükle&bırak araçlar ile etkileşimli videolar oluşturma , video kişiselleştirme , düzenleme , hikayeleştirme , Video Portal , Kurumsal Tube , gelişmiş ölçümler gibi birçok aracı tek noktadan yöneterek, yepyeni bir video deneyimi yaşatıyoruz.
 
Hybrid CDN- Local Caching
Çok şubeli yapılarda, internet kısıtları yüzünden video çözümlerinin kullanılamaması artık tarih oldu. Ek donanım yatırımı yapmadan ve performans sorunu yaşamadan videoların hızlıca seyredin.
Streaming & Storage
Live & On Demand Video Streaming yeteneği ile, videolarınızı depolayın, yayınlayın ve sorunsuz şekilde hedef kitlenize ulaştırın.
İnteraktif Video
Videolarınıza sürükle-bırak özellikleri ile teknik bilgi gerektirmeden; resimler, sorular, metinler, sesler ve linkler ekleyerek hedef kitle için en üst seviyede katılım sağlama aracına dönüştürün.
Video Analitik
Videolarınızın detaylı raporlarını, sıcaklık göstergelerini (heat maps), kulanım raporlarını, tamamlama analizleriniz görüntüleyin.
Enterprise Tube
Videolarınızı kendinize ait kurumsal kanalınızda yayımlayıp , kullanıcıların sosyal medya alışkanlıkları ile kolayca adapte olmalarını sağlayın.
Canlı Yayın
İhtiyacınız olduğu anda kolayca canlı yayın adresi oluşturup kesintisiz ve mobil cihazlarla uyumlu yayının keyfini çıkarın. İsterseniz canlı yayınınızı kaydedin ve canlı yayınlarınızı interaktif videolara dönüştürün.
Storyflow
Storyflow, video kurgunuzu planlamanızı sağlayan bir araçtır. Sahnelerinizi ve sorularınızı birbirine bağlayarak hikayenizin akışını oluşturun.
 

GOPARTNER - GOBITO PARTNER NETWORK

 
 

Sektör ve işletmelerin uzmanlığına göre kurgulanmış yazılımsal çözümlerle geliştirdiğimiz video, eğitim, sunum ve içerik üretim teknolojilerinde global ölçekte hizmet sunuyoruz. Gobito iş ortaklığı eko-sistemi olan GoPartner ile hem kendi marka değerimizi hem de iş ortaklarımızın marka değerini arttırıyoruz!

Başta Türkiye, Amerika ve Avrupa olmak üzere dünya çapında dahil olabileceğiniz projeler ile global ölçekli projelerde birlikte çalışma olanağı sağlıyoruz. GoPartnerlarımızı eğitsel olarak desteklemenin yanı sıra oluşturduğumuz kolay ulaşılabilir Partner Portal ile de tüm süreçler şeffaf takip edilebiliyor.

Büyüyen Pazara Katılın !
Video teknolojileri çözümlerimiz ile farklı sektörlerde yüksek bütçeli projelere çözüm üreterek GoPartner ile kazanma fırsatını siz de değerlendirebilirsiniz.
 
 
Bize Ulaşın: 0212 483 7481 | info@gobito.com | www.gobito.com
Bu e-postayı Gobito veri tabanına kayıtlı olduğunuz için aldınız.
E-posta almak istemiyorsanız tıklayınız.