GoNews created by Gobito Enterprise Solutions

Gobito - Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu İşbirliği

GONEWS KÖŞESİ

NELER VAR

» WowSlides
» Streamx’de Ne Var Ne Yok
» &NOW Business&Tech Week Mobil uygulaması Gobito’dan
» 6-9 Mayıs’da ATD 2018 San Diego ,CA’ dayız
» 8-10 Mayıs’da &NOW Business&Tech Week' deyiz

ÖDÜLLERİ TOPLADIK DA GELDİK

» Tofaş, Gobito çözümlerinden olan Tideo projesi ile “Fiat Chrysler Automobiles” tarafından tüm dünya çapında “Best Practice” ödülünü kazandı.
 
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu -BTK video, eğitim teknolojilerinde Gobito çözümlerini tercih etti.
 

ATD 2018'deyiz

 
83 ülkeden 10200 katılımcı ve Gobito, Yetenek Yönetimi konusunda San Diego ,CA’da yapılacak olan ATD Uluslararası Konferansı ve Fuarında bir araya geliyor.
 

&NOW Business&Tech Week Mobil uygulaması Gobito’dan

 
MCT tarafından merkezinde teknoloji olan, Pazarlama, Yönetim, İnsan Kaynakları kavramlarının iç içe geçtiği yeni dünyanın lider isimlerinin bir araya geldiği ve geleceğin liderlerine yeni yetenekler kazandırmak için çalıştığı özgün bir platform olan &NOW ‘ın 2018 Business&Tech Week Mobil uygulaması Gobito sponsorluğunda çıktı. 8-10 Mayıs 2018 tarihlerinde Volkswagen Arena ve Uniq İstanbul’da gerçekleştirilecek.
 
Business&Tech Week de Gobito adına Esra Erdemli “Robot Değilim, İnsanım…” başlıklı konuşması ile “Müşteriyi robotlaştırmadan güçlü, anlamlı, mutlu bir gelecek için pazarlama dünyasının güçlerini yeniden tanımlamaya var mısınız?” diyecek.
 
Tofaş Öğrenme Deneyimi ve Eğitim Teknolojileri Yöneticisi Bilal Ramazanoğlu ise yine Gobito adına “Tofaş Akademi Dijital Öğrenme Deneyimi” konu başlığında Tofaş’ın online eğitim yolculuğunu aktaracak.
 

Ne Var Ne Yok

 
Storyflow
Streamx’in Storyflow modülü ile video kurgunuzu kolayca planlayın. Sahnelerinizi ve sorularınızı birbirine bağlayarak hikayenizin akışını oluşturun. Hareket özgürlüğü ile size sağladığı sınırsız alanla dilediğiniz kadar sahneyi birbirine bağlarken zoom özelliğiyle dilediğiniz alanı yakınlaştırabilirsiz.
 

Wowslides

 
 
Hayatımızın bir noktasında bir şeyleri anlatmak, tanıtmak ve göstermek için PowerPoint’e başvurumuzdur. Aktarmak istediklerimizi efektlerle animasyonlar ekleyerek daha etkileyici ve akılda kalıcı olmalarını istemişizdir. Sadece o da değil, artan internet kullanımı ile birlikte hazırladığımız bu sunumlara online ortamlardan kolayca erişebilmek artık bir zorunluluk.
Wowslides ile PowerPoint sunumlarınız HTML5 içeriklere dönüşürken içerikte bulunan animasyonlar, geçişler, tetikleyiciler ve multimedya formatları tüm akıllı cihazlarda ve sosyal medya gibi ortamlarda çalışması sağlanır.
YÜKLEYİN
PowerPoint sunumlarınız; geçiş efektleri, video, audio, tablo, şema, çizelge, şekiller, metin formatları, efektler, hiper linkler, butonlar ve SmartArt özellikleriyle görsel kaliteleri bozulmadan aktarılır.
 
PAYLAŞIN
Sunumlarınızı dilediğiniz online ortamlarda paylaşırken sadece istediğiniz kullanıcın görebilmesi için parola belirlemeniz yeterli olur.
 
TAKİP EDİN
Web’e aktarılan sunumunuzun analitik raporu sayesinde kaç kişi/grup tarafından görüntülendiği kaç sayfasının görüldüğü, hangi sayfada kalındığı detayındaki izleme verilerine kolayca erişilebilir..
 
 
Bize Ulaşın: 0212 483 7481 | info@gobito.com | www.gobito.com
Bu e-postayı Gobito veri tabanına kayıtlı olduğunuz için aldınız.
E-posta almak istemiyorsanız tıklayınız.